ATİNA-SELANİK-KAVALA

SELANİK-ATİNA-KAVALA

 

Program;

1.   Gün 23:00 Kadıköy Evlendirme dairesi-Mecidiyeköy Ziraat Bankası ve Bakırköy Ömür Plaza önünden hareket. Tekirdağ-Keşan-İpsala-yolu ile gümrüğe varış.03:00 İpsala gümrüğünden Yunanistan’a giriş. Pasaport ve gümrük işlemleri. Alexandropoli (Dedeağac)-Komotini (Gümülcine)-Xanthi (İskeçe) Kavala üzerinden Selanik’e varış. Kısa bir dinlenme sonrası Selanik şehir turu. Atatürk’ün evi-Ag.Dimitriou kilisesi-Rotonda- Ag.Sophia Kilisesi- Beyaz Kule-Fuar alanı – Egnatia ve Tsimski  bulvarları.Tur sonrası  4 yıldızlı Kinissi Palace veya benzeri otele yerleşme.Akşam  istek halinde taverna eğlencesi extra olarak Odos Oniron tavernada. Otelimizde konaklama.

2.   Gün otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası hareket. Katerini-Larissa-Lamia yolunu takiben Atina’ya devam. Varış ile birlikte Atina şehir turuna başlıyoruz. Tur sırasında; Syntagma (Anayasa)-Omonia (Birlik) meydanı- Acropol-Milli kütüphane-ilk Olimpiyat stadı- Cumhurbaşkanlığı sarayı görülecektir. Tur sonrası merkezi 4 yıldızlı otelimize yerleşme. Akşam yemeği serbest. Otelimizde konaklama. 

3.   Gün 08:30 Kahvaltı sonrası Atina şehir turundan kalan yerler için hareket. Görülecek yerler Monastiraki – Plaka – Pire şehri ve Paşa limanı. Öğle yemeği serbest. Yemek sonrası Korinth kanalı görülecektir. Akşam üzeri Atina’ya dönüş. Gece istek halinde extra Plaka’da canlı müzikli, yemekli, içkili Taverna eğlencesi. Otelimizde konaklama.

4.   Gün 06:30 Kahvaltı sonrası hareket. Lamia üzerinden Meteora’ya 3 saatlik yolculuktan sonra varış. Kayalar üzerine kurulmuş Grand Manastırını ziyaret. Öğle yemeği serbest. Yemek sonrası hareket ile Larissa-Selanik  yolunu takiben Kavala’ya devam. Varış saatine bağlı olarak Kavala şehir turu. Kavalalı Mehmet Ali Paşanın yaptırdığı imaret-evi-heykeli-şu    anda kilise olarak  kullanılmakta olan İbrahim Paşa cami-Çeşme-Bizans su kemerleri görülecek yerler arasındadır.  Tur sonrası otelimize yerleşme. Konaklama. 

5. Gün Kahvaltı sonrası hareket ile İskeçe-Gümülcine-Dedeağaç üzerinden İstanbul’a devam…          

20:00 Civarı İstanbul’a varış. Seyahatin sonu.

 

 

Odada kişi başı 

 Tek kişilik oda farkı 

*** ....... tarihindeki Merkez Bankası kuru ile hesaplanmıştır. Ödeme yaptığınız günkü kurlar geçerlidir. Döviz olarak verilen turlarımızın fiyatları Merkez Bankası Döviz satış kuruna göre değişiklik gösterebilir.

 

Fiyata dahil olan servis ve hizmetler;  İstanbul/Atina/İstanbul arasında özel otobüs ile seyahat, Atina merkezinde 4 yıldızlı otelde 2 gece oda+kahvaltı, Selanik merkezinde 4 yıldızlı otelde 1 gece oda+kahvaltı konaklama,-Kavala merkezinde 3 yıldızlı otelde 1 gece oda+kahvaltı konaklama, Profesyonel Türkçe rehberlik, Programdaki şehir turları, Mesleki zorunlu sorumluluk sigortası, Servis ve 1/6/2020 tarihinde geçerli olan vergiler dahildir.

 

Fiyata dahil olmayan servis ve hizmetler; -Yunanistan vize harcı + Aracı Kurum ücreti + Vize takip bedeli = 150 Euro, Yurt dışı çıkıs harcı 50 TL, Öğle ve Aksam yemekleri,  program harici Extra turlar, Otelde ve restaurantlarda alınacak serinletici ve alkollü içecekler, Müze ve ören yeri giriş ücretleri olan 28 €,  müze girişinde gişeye ödenecektir. -Selanik’te  taverna eğlencesi 35 €,  Pire Paşa limanında deniz mahsülleri menüsü ile öğle yemeği 30 €, Atina’da taverna eğlencesi 40 €.

 

 

TAMGÖR TURİZM