ANALİZ

Tarih ve kültür isteyenler Girit, Meteora, Rodos gibi yerlerden rezervasyon yaptırıyorlar. Romantik bir balayı tatili düşünen dostlarımız, eşsiz gün batımı manzarası, çılgın eğlenceleri ile bilinen masal gibi bir ada olan dünyadaki cennet Santoriniyi tercih ediyorlar. Tipik bir yunan sayfiye yeri düşleyenler için ise bizim tavsiyemiz Midilli'dir. Midilli doğal güzelliği, geleneksel köyleri, ödül kazanan plajları ile çok güzel bir adadır. Artık sizi de bizim mutlu müşterilerimiz arasında görmek istiyoruz. Amacınız mutlu bir tatil ise, siz isteyin biz yapalım, görüşmek dileğiyle...

MİSYON

2020 yaz sezonunda ise denize girip, dinlenmek ve sakin bir yerde tatil yapmak isteyenler Samos, Naxos, Symi v.b. adalardan seçimlerini yapıyorlar. Sıra dışı ve sınırsız eğlenceyi isteyenler Mykonos, Paros gibi adaları tercih ediyorlar. Ege'nin mavi fonunda muhteşem Akdeniz ışığıyla nefes kesici günbatımları, yel değirmenleri, mavi kubbeli kiliseleri, beyaz badanalı evleri ile mavi ve yeşilin buluştuğu Yunan Adaları. Buram buram tarih kokan keşfedilmeyi bekleyen Balkanlar.  Kuzey ışıkları ile ünlü İzlanda. Doğa ve yaban hayatı ile Afrika. İmparatorluk kenti Fas. Macellan penguenleri ile ünlü Patagonya. Tapınakları-volkanları ile Endonezya. Keşfedilmeyi bekleyen Elegant Avrupa. Budist ülke Bhutan. Amerika, Kore, Japonya, Kanarya Adaları, Pakistan, Hindistan, Orta Avrupa, Himalaya Uygarlıkları..Tarih, kültür, doğa, balayı. Yeni keşifler, birbirinden ilginç ülkeler, en özel rotalar, en çok merak edilen kültürler. Sizler için seçtiklerimiz, siz isteyin biz yapalım.

 

TARİHÇE

2019 yılını da daha önceki yillarda da olduğu gibi , her zamanki sistemli ve özenli çalısmalarımızın sonucu olarak sıfır şikayet ile yılı kapattık. 2020 yılında ve daha sonrasında da amacımız aynı durumu tekrarlamak. Artık Türk turistlerde en az bir Hollandalı-Fransız-İtalyan-İngiliz-Alman turist kadar seyahat kültürü olduğunu, gezmeyi bildiğini kanıtlamıştır. Gideceği yerleri daha önceden planlıyor, inceliyor, kiminle gideceğini araştırıyor ve karar veriyor. Siz isteyin biz yapalım.

YORUMLAR  Tatilcilerimizin yorumlarına bir göz atın...

Tamgör Turizm ile ailece yaptığımız turdan ve hizmetlerinden çok memnun kaldık. Tamgör Turizm şirketini herkese tavsiye ederim.

Ayla Y.

Her tur seyahatimizde Tamgör Turizm'i tercih ediyoruz. Muhteşem hizmet, güzel bir tur istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Tamer G.